Wyszukiwarka

Branże

Miasta

Instytucja

HMC Systemy Teleinformatyczne

HMC Systemy Teleinformatyczne

43-100 Tychy
ul. al. Jana Pawła II 40

tel. 032 326 23 33

fax 032 326 23 21

www.hmc.pl

TechDepot.pl to sklep internetowy prowadzony przez firmę HMC Systemy Teleinformatyczne.


Firma powstała w 1995 roku i od początku zajmowała się sprzedażą sprzętu telekomunikacyjnego, jego montażem i serwisem. Ciągły rozwój technologiczny i rosnący popyt na kompleksowe rozwiązania teleinformatyczne zaowocował rozszerzeniem naszej oferty o sprzęt komputerowy i rozwiązania sieciowe.


Zdajemy sobie sprawę ze znaczenia rzetelnej oferty przedstawianej klientom oraz czasu i jakości realizacji zamówień. Ciągle wzrastająca oferta urządzeń i rozwiązań wielu producentów nakłoniła nas do podjęcia decyzji o stworzeniu komfortowego serwisu pomocnego w podejmowaniu świadomych decyzji.

Dzięki pozycji jaką zdobyliśmy w ciągu wielu lat naszej działalności uzyskaliśmy poparcie na realizację tak ciekawego projektu w postaci dofinansowania ze Środków Unijnych.
Jesteśmy pewni, że to zintegrowane rozwiązanie łączące system zarządzania procesami sprzedaży z witryną internetową zadowoli Cię , skróci czas zakupów a zaoszczędzony czas i pieniądze pozwoli przeznaczyć na inne przyjemne cele.


Nasze założenia to maksymalnie wiele parametrów technicznych i zdjęć produktów, wyszukiwarek, narzędzi porównujących urządzenia a wszystko po to aby ułatwić Ci wybór i zakup. (Informacje)


Wypracowane warunki współpracy z czołowymi producentami i dystrybutorami sprzętu pozwalają nam na proponowanie najnowszych rozwiązań w możliwie najniższych cenach z krótkimi terminami realizacji zamówień. Gdy cena wydaje Ci się za wysoka masz możliwość zapytania o Twoją specjalną cenę, jeżeli będzie to możliwe z pewnością taką Ci zaproponujemy.


Specjalne funkcje i indywidualne ceny są dostępne po zalogowaniu w panelu Twoje Konto.

Zapraszamy zatem do rejestracji, zapoznania się z naszą ofertą i zakupów. Cały nasz zespół dołoży wszelkich starań aby obsługa była szybka i przyjemna a zamówione produkty docierały niezwłocznie.

Formularz kontaktowy

Ilość wyświetleń: 42805Ostatnia aktualizacja wizytówki: 2009.07.23

baza firm i instytucji
© 2009 - 2019 pless intermedia. Wszelkie prawa zastrzeżone.