Wyszukiwarka

Branże

Miasta

Instytucja

F.H.U. AMI Pralnia Ekologiczna

43-100 Tychy
ul. Sikorskiego 69

tel. 032 793 47 28

kom. 0 602 603 646

www.ami.e-tychy.pl

Pralnia Ekologiczna "AMI", to profesjonalny zakład czyszczenia i drobnych napraw krawieckich odzieży. Zakład zlokalizowany jest w Tychach przy ul. Sikorskiego 69, wyposażony jest on w profesjonalny sprzęt (włoskiej firmy RENZACCI i PRIMUS) do prania chemicznego jak również urządzenia prasowalnicze spełniające warunki ekologiczne, bezpieczeństwa i higieny pracy. Pracujemy na bazie zachodnich wspomagaczy i środków detaszerskich firmy Büfa, Seits, Kreussler, Henkel. Przywiązujemy bardzo dużą wagę do jakości i odpowiedzialności za powierzone nam usługi - dzięki temu cieszymy się bardzo dobrą opinią i zyskaliśmy wielu klientów. Wieloletnie doświadczenie oraz zaplecze techniczne umożliwia łączenie różnych metod czyszczenia i zapewnia wysoką jakość naszych usług. W przypadku współpracy z firmami stosowane ceny rozpatrywane są indywidualnie, podlegają negocjacji. Dysponujemy WŁASNYM TRANSPORTEM. Gwarantujemy krótkie terminy realizacji zleceń.
Oferta Pralni Ekologicznej "AMI"
1. PRANIE BIELIZNY Z ZACHOWANIEM NORM TECHNOLOGICZNYCH, NOWOCZESNEGO PARKU MASZYNOWEGO I PRZY UŻYCIU WYSOKIEJ JAKOŚCI ŚRODKÓW PRALNICZYCH
2. CZYSZCZENIE CHEMICZNE SYSTEMEM EKOLOGICZNYM
3. CHEMICZNO TERMICZNA DEZYNFEKCJA PRANEJ ODZIEŻY
4. PRASOWANIE
5. SPECJALISTYCZNY TRANSPORT W CENIE USŁUGI
6. DROBNE NAPRAWY KRAWIECKIE, WSZYWANIE ZAMKÓW BŁYSKAWICZNYCH
Zakład świadczy usługi bez przerwy urlopowej, przez 6 dni w tygodniu. Gwarancja stałości cen przez okres 1-go roku. Serdecznie zapraszamy do korzystania z usług naszej firmy - znanej z niskich cen i wysokiej jakości świadczonych usług.

Formularz kontaktowy

Ilość wyświetleń: 13012Ostatnia aktualizacja wizytówki: 2009.07.21

baza firm i instytucji
© 2009 - 2018 pless intermedia. Wszelkie prawa zastrzeżone.