Wyszukiwarka

Branże

Miasta

Instytucja

BORS Pracownia Mebli Kuchennych

43-100 Tychy
ul. Kościuszki 25 Stare Tychy

tel. 032 780 18 01

fax 032 780 18 01

kom. 0 504 253 608

www.bors.pl

Zajmuje się wizualizacją pomieszczeń kuchennych zarówno mebli jak i aranżacji sufitu, ścian, układu kafelek czy oświetlenia oraz kompleksowym wykonawstwem mebli kuchennych na miarę wraz z ich montażem. Dążymy do tego aby Nasze pomieszczenia kuchenne tworzyły zgraną całość pod względem estetycznym, kolorystycznym i funkcjonalnym, zachowując przy tym swą niezmienną, nowoczesną formę. Meble kuchenne wykonywane przez Naszą firmę w większości są nietypowe, dostosowane do pomieszczenia i użytkowników, dlatego też nie ?szafkujemy? pomieszczeń, stosując tzw. typówkę czyli dosunięcie do siebie szafek 45 cm, 60 cm czy 90 cm przykrytych jednym blatem. Nie jesteśmy też zwolennikami tzw. łatwych rozwiązań na zasadzie wypełniania luki, do niczego nie pasującym, koszykiem lub otwartymi półeczkami. Tworząc Nasze kuchnie zawsze staramy się bazować na trzech podstawowych zasadach:

* Ergonomii, która sprawia że przebywanie w kuchni staje się przyjemnością a nie udręką.
* Trwałości, wyznając zasadę, że kuchnia ma się prędzej znudzić niż zużyć.
* Estetyce, symetrii, powtarzalności elementów, harmonii formy, które sprawiają, że pomieszczenie nie stanowi dzieła przypadku i jest atrakcyjne wizualnie.

Bors

Nie boimy się firmować produktów i usług własnym nazwiskiem. Naszym celem jest wywołanie satysfakcji u każdego klienta firmy BORS. Jesteśmy głęboko przekonani, że pracujemy w ten sposób na renomę firmy jak i nazwiska. Chcemy stworzyć markę, która na rynku mebli i aranżacji kuchennych stanie się synonimem najwyższej jakości i kreatywnego myślenia.

Formularz kontaktowy

Ilość wyświetleń: 12820Ostatnia aktualizacja wizytówki: 2009.07.21

baza firm i instytucji
© 2009 - 2018 pless intermedia. Wszelkie prawa zastrzeżone.