Wyszukiwarka

Branże

Miasta

Instytucja

AquaClear

43-100 Tychy
ul. Orzeszkowej 17A/25

tel. 032 227 92 86

www.aquaclear.slask.pl

Witamy Państwa na naszej stronie. Miło nam, że zechcieli Państwo zainteresować się tematem przydomowych ekologicznych oczyszczalni ścieków. Skorzystanie z oferty naszej firmy to doskonały wybór, ponieważ nasze oczyszczalnie są najlepszymi tego typu urządzeniami na rynku europejskim. Dzięki temu możemy Państwu zaproponować znakomitą jakość produktu jak również jego montaż we wskazanym przez Państwa miejscu.

Nasze przydomowe oczyszczalnie ścieków posiadają niezbędne CERTYFIKATY Unii Europejskiej oraz są w pełni ekologiczne. Zaletą naszych oczyszczalni jest również fakt, że nie wydzielają one żadnych zapachów, dzięki czemu istnieje możliwość ich montażu w bliskiej odległości od budynków mieszkalnych.
Zapraszamy do bardziej szczegółowego zapoznania się ze specyfiką i budową proponowanych przez nas ekologicznych oczyszczalni ścieków. Wyrażamy nadzieję, że informacje zawarte na naszej stronie pomogą Państwu w podjęciu decyzji o zakupie i montażu naszej oczyszczalni.
Firmy zainteresowane współpracą w zakresie dystrybucji oraz montażu naszych oczyszczalni prosimy o kontakt telefoniczny lub e-mailowy

Formularz kontaktowy

Ilość wyświetleń: 16917Ostatnia aktualizacja wizytówki: 2009.07.20

baza firm i instytucji
© 2009 - 2019 pless intermedia. Wszelkie prawa zastrzeżone.