Wyszukiwarka

Branże

Miasta

Instytucja

Biuro Turystyczne Krestur

Biuro Turystyczne Krestur

43-100 Tychy
ul. Grota Roweckiego 44

tel. 032 227 85 82

tel. 032 227 08 51

fax 032 227 08 51

www.krestur.pl

Biuro Turystyczne Krestur już od 1993 roku zapewnia swoim Klientom w pełni komfortowy i bezpieczny wybpoczynek.
W ciągu minionych lat biuro ugruntowało sobie pozycję jednego z większych profesjonalnych organizatorów wyjazdów i pozyskało wielu wymagających Klientów.
BT Krestur specjalizuje się w wyjazdach indywidualnych i grupowych na Krym. W ofercie biura znajdują się hotele na terenie całego Krymu, z których kilka umieszczonych jest w katalogu i na stronie internetowej biura. Ogromnym atutem BT Kresturjest doskonała znajomość rynku ukraińskiego, zwyczajów oraz możliwości, które ma do zaoferowania polskim Klientom Krym.
Przede wszystkim o dzisiejszej, najwyższej pozycji firmy na rynku zdecydował trafny dobór hoteli w ofercie BT Krestur. Są wśród nich ekskluzywne obiekty z najwymyślniejszymi atrakcjami i udogodnieniami dla najbardziej wymagających Klientów, jak również hotele na każdą kieszeń. BT Krestur wie, iż tylko doskonale zorganizowane wakacje dostarczą Klientom pełnej satysfakcji i wielu niezapomnianych chwil, dlatego proponuje wyłącznie oferty sprawdzone i nawyższej jakości.
W oparciu o indywidualne wymagania Kientów firmowych tworzone są programy wyjazdów motywacyjnych i biznesowych. Każdy program BT Krestur dostosowuje do indywidualnych potrzeb Klienta, tak aby spełnić oczekiwania nawet tych najbardziej wymagających.

Formularz kontaktowy

Ilość wyświetleń: 11858Ostatnia aktualizacja wizytówki: 2009.07.12

baza firm i instytucji
© 2009 - 2018 pless intermedia. Wszelkie prawa zastrzeżone.