Wyszukiwarka

Branże

Miasta

Instytucja

Nadwiślańska Agencja Turystyczna Sp. z o.o.

Nadwiślańska Agencja Turystyczna Sp. z o.o.

43-100 Tychy
ul. Edukacji 37

tel. 032 326 23 56

fax 032 326 23 59

www.nat.pl

Nadwiślańska Agencja Turystyczna powstała w 1996 roku jako przedsiębiorstwo z siedzibą w Tychach przy ul. Edukacji 37 oraz ośrodkami wypoczynkowymi rozsianymi od gór po Bałtyk.

Głównym atutem firmy jest własna baza hotelowo-gastronomiczna. W osiemnastu ośrodkach wczasowych dysponujemy ponad 3,5 tysiącem miejsc noclegowych. Większość obiektów prowadzi działalność gastronomiczną i słynie ze smacznej i różnorodnej kuchni. Wiele ośrodków posiada bazę rekreacyjno-leczniczą, dodatkowo oferującą klientom możliwość korzystania z zabiegów leczniczych, gabinetów odnowy biologicznej, wypożyczalni sprzętu sportowego. Do dyspozycji Klientów oddane są własne przystanie wodne ze sprzętem pływającym (własne jachty, łodzie, rowery wodne).

Amatorom "białego szaleństwa" Nadwiślańska Agencja Turystyczna poleca korzystanie z własnych wyciągów narciarskich orczykowych i talerzowych, dzięki którym na ratrakowanych i naśnieżanych stokach można uprawiać różnorodne sporty zimowe.

Lokalizacja obiektów w różnych częściach kraju sprzyja rozwijaniu poszukiwanych przez Klientów różnorodnych form spędzania wolnego czasu. Ciągłe podnoszenie standardu obiektów i rozszerzanie oferty, pozwala wychodzić na przeciw oczekiwaniom turystów, a profesjonalna i uprzejma obsługa stwarza miłą i ciepłą atmosferę wypoczynku w ośrodkach NAT.

Nadwiślańska Agencja Turystyczna zajmuje się organizacją wczasów, kolonii, zimowisk, obozów i zielonych szkół, ponadto specjalizuje się w obsłudze konferencji, szkoleń i zjazdów. Biura sprzedaży NAT-u współpracują ze znanymi i renomowanymi organizatorami turystyki, rozszerzając swoją ofertę o bardzo ciekawe, różnorodne, skalkulowane na każdą kieszeń imprezy, nie tylko w kraju, ale i za granicą. Za ich pośrednictwem można zwiedzić cały świat. Pośredniczą w sprzedaży biletów na różne środki transportu na trasach międzynarodowych, a także ubezpieczają Klientów wyjeżdżających za granicę.
Liczne grono stałych Klientów i kontrahentów, zarówno w kraju i za granicą, potwierdza rzetelność i wysoki poziom usług świadczonych przez Nadwiślańską Agencję Turystyczną. Firma jest członkiem Polskiej Izby Turystyki, Śląskiej Organizacji Turystycznej, Członkiem Załozycielem Stowarzyszenia Obiektów Rekreacyjno Turystycznych, a jej misja brzmi:

"Tworzymy produkt turystyczny na światowym poziomie, który gwarantuje miły wypoczynek turystom krajowym i zagranicznym, a uzyskane efekty przeznaczamy na podwyższenie standardu zwiększającej się ilości miejsc noclegowych"

Formularz kontaktowy

Ilość wyświetleń: 12462Ostatnia aktualizacja wizytówki: 2009.07.12

baza firm i instytucji
© 2009 - 2018 pless intermedia. Wszelkie prawa zastrzeżone.